Úprava strojů

Roman Formánek Sdh Mounice | 17.11.2010

Dobrý večer
Rád bych reagoval na připomínky kluků Luďka z Katova a Jardy z Vícenic.Pokud se budeme v připomínkách bavit o upravených mašinách tak se to určitě týká nás,ALE pokud pořádáš soutěž tohoto typu musíš počítat s tím,že se určitě vždycky najde někdo kdo se bude snažit dostat dál ( jestli množstvím fin. prostředků které má k dispozici nebo jen tím,že má možnost nebo jen talent a chuť si tu mašinu upravit ),protože pokud můžu citovat pravidla tak je tam bez viditelných úprav ..............Pokud by jsme se bavili o tom kdo si udělal nějakou úpravu tak podle mě není rozdíl mezi naší,Katovskou,Ocmanickou a potom je Střelická tak co je fér oproti ostatním ? Co by mělo následovat technická přejímka vozů jako u F1 ? Já jsem osmičky začal běhat kvůli Jarovi Šveráčkovi který tento mýtus v našem okrese oživil a propagoval a za to mu patří velký dík.Snad dva roky po sobě jsme přijeli na závody do Střelic a Jarek nám půjčil svoji mašinu se kterou jsme běhali, protože naše ještě nebyla funkční ,ale vždycky to bylo jen s tou myšlenkou ,aby jsme svou účastí přispěli k oživení těchto strojů.Co se týče sání a nesání v Ocmanicích tak z naší strany to je jen o strategii,protože jak jste viděli nebyl v tom zase tak velký rozdíl ....................a vůbec to není o upravené mašině.Dva válce mají větší výkon než jeden.Jinak nemám problém s úpravou pravidel určitě to přispěje k bohatosti soutěže a rozmělní to tu debatu (pokud se chcete vyhnout technické přejímce před každýma závodama) o upravených a neupravených a přinese to víc technických prvků kde se ty různé hendicapy srovnají :-).

Děkuji,že jste tomu věnovali čas Roman

Přidat nový příspěvek